Alanyaspor Alex Runarsson’u geçirme etti

Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde Arsenal forması giyen Runarsson’u 1 yıllığına kiralandığı açıklandı.
27 yaşındaki kalecinin Alanyaspor’a oldukça şey katacağını belirten Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Arsenal takımından 1 senelik kiralık olarak Alex ile mutabık kaldık. Kendisi bununla beraber İzlanda Ulusal takımının da kalecisi. Alanyaspor’a oldukça şey katacağına inandığımız bir kaleci. Geçirme görüşmeleri bayadır sürüyordu. Nihayet sonlandırdık. Takımımızda iyi işler yapacağına inanıyoruz” dedi.
“Alanyaspor için elimden geleni yapacağım”
Alanyaspor’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Runar Alex Runarsson, içeriye girmiş olduğu andan itibaren sıcak bir karşılama bulunduğunu söylemiş oldu. Ekip dostlarıyla tanışmak için sabırsızlandığını dile getiren Runarsson, “Ekip dostlarım ile tanışmak için sabırsızlanıyorum. Ümit ederim Alanyaspor için yararlı bir sürem geçiririm. Avrupa’da her insanın bilmiş olduğu suretiyle Türkiye Süper Ligi oldukça güzel bir lig. Oldukça heyecanlı ve fantastik bir lig. Türkiye Ulusal ekibi da öyleki. Bir kaç kez karşılaştık. Bugünden itibaren Alanyaspor için elimden geleni yapacağım. Taraftarlarımıza oldukça net bir mesajım var. Yalnız bizi desteklesinler biz onlar için sahada elimizden gelenin en iyisini yapmış olup Alanyaspor için yararlı sonuçlar almaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Son Dakika Haberler