Galatasaray Rugani için Juventus’a teklif yapmış oldu

Aslan’ın Monchi kabusu… Brezilyalı stoper Marcao’ya yapmış olduğu baskıyla oyuncuyu Galatasaray ‘dan koparan Sevilla’nın Sportif Direktörü Monchi, şimdi de aynı taktiği Nelsson üstünde deniyor. Danimarkalı stoperle anlaştığı öğrenilen Monchi’nin, 12 milyon Euro bonservis bedeliyle transferi bitirmek istediği ortaya çıktı. Sadece Sarı- Kırmızılılar, bu kez Marcao’da olduğu benzer biçimde kolay pes etmeyecek.
Galatasaray Torreira’yı ekibine kattı
Galatasaraylı yöneticilere nazaran Sevilla, Nelsson’u ekibine katmak istiyorsa 25 milyon Euro’luk çıkış maddesini ödemek zorunda. Monchi’nin teklifini yükseltip yükseltmeyeceği kısa süre içinde netleşecek. Sadece Nelsson’un da Marcao benzer biçimde, “Ben gitmek isterim” restini çekmesi ihtimaline karşılık, alternatif stoper arayışı başladı.
Bonservisiyle istiyorlar
Daha ilkin de savunmanın göbeğine bir oyuncu arayan ve uzun süre Kaan Ayhan’la ilgilenen Sarı-Kırmızılılar, bu aktarma gerçekleşmeyince, İtalya’dan başka bir futbolcuya rotayı çevirdi. Juventus’un 28 yaşındaki stoperi Daniele Rugani’yi gözüne kestiren Galatasaray, İtalyan kulübüne ilk teklifini yapmış oldu. Juve’nin daha ilkin birkaç kez kiralık verdiği 1.90’lık savunmacı, yeni sezonda da rotasyonda düşünülüyor. Galatasaray bu fırsatı değerlendirip, İtalyan futbolcuyu bonservisiyle renklerine bağlamaya çalışacak.
(Fanatik)

Son Dakika Haberler