Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 5. bölüm izle tek parça! Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde son bölüm full izle!

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinin 5. kısmı SHOW TV ekranlarında seyirciyle buluştu. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinin son bölümünde; Payaslı geçmişiyle geleceği içinde sıkışmışken aynı esnada Derya ve Songül’ün bir deniz kenarında onun için gözyaşı döktüğünden habersizdir. İşte Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde son bölüm full izle bağlantıları…Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 5. bölüm izle
Avukatından davasıyla ilgili iyi haber bekleyen Melek belirlenen duruşma tarihiyle neye uğradığını şaşırır. Melek ıslahevine dönme ihtimali ortaya çıkınca kendisi ve ilişkisi hakkında bir karar verir.
Mert okuldan ayrılma ihtimaline karşılık Gizem’le son kez konuşmak için genç kızın evine gider. Fakat Gizem’in kapısına gelen tek şahıs Mert değildir. Araz’la giriştikleri dövüşte Gizem ilk kez taraf tutacaktır.  Aylin eve dönüşü onuruna düzenlenen partiye dostlarını da çağırır. Kira borcunu ödeyebilmek için herkesten gizli saklı işe giren Gizem, bu partide garson olarak görevlendirilince ortalık iyice karışır.

Son Dakika Haberler