Göztepe taraftarından görkemli koreografi – Futbol Haberleri

Spor Toto 1. Lig’in ikinci haftasında Göztepe’nin Erzurumspor FK’yi konuk etmiş olduğu maç öncesinde Göztepe taraftarı görkemli bir koreografi hazırladı.
Sarı-kırmızılı taraftarlar, seremoni esnasında kale arası tribünün tamamını kapsayan bir koreografi yapmış oldu. Koreografide Göztepe’nin 60’lı yılların sonunda Avrupa’da elde etmiş olduğu başarı göstermiş sonuçlara ve sonuçların devrin gazete kupürlerine yansıyan haberlere yer verildi. Koreografinin orta kısmında ise devasa bir Göztepe arması yer aldı. Koreografinin açılmasıyla birlikte tüm taraftarlar söyledikleri tezahüratlarla takımlarına destek oldu.
Göztepe’nin yabancı başkanı Ankersen ilk kez tribünde
Göztepe’nin yeni sahibi ve başkanı Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen, takımının iç sahada Erzurumspor FK ile oynadığı maçı tribünden takip etti. Spor Toto 1. Lig’in ikinci hafta maçında Göztepe, Erzurumspor FK’yi konuk etti. Mücadeleyi geçtiğimiz günlerde Göztepe’nin yüzde 70 hissesini devralan Sport Republic şirketinin CEO’su ve Göztepe’nin yeni başkanı Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen de takip etti. Ankersen’e Göztepe’nin eski sahibi Mehmet Sepil ve Sport Republic Başkanı Henrik Kraft da birlikte rol aldı. Karşılaşmayı locadan takip eden Ankersen, bazen telefonuyla stadyumdaki atmosferi görüntüledi.

Son Dakika Haberler