İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan aşklarına ikinci bir talih verdi

17.08.2022 12:57 Son Güncelleme: 17.08.2022 13:04 Oyuncu İrem Helvacıoğlu, Eylül 2021’de Yaratı Alp ile birlikteliğini noktalamıştı. Meşhur isim, hemen sonra gurme Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Helvacıoğlu, Özcan ile birlikteliğini 2022’ye dakikalar kala Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafla duyurmuştu.
 Meşhur isim, “Kimi zaman bir an’ı anlatabilmek oldukca zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın. Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır. Her an’ı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim” notunu düşmüştü.
Toplumsal medyada mutluluk pozları gösteren ikiliden Helvacıoğlu, şubat ayında 32 yaşına basmıştı. Özcan da sevgilisinin doğum gününü şu mesajla kutlamıştı: Sevgiliye mektup… Yaşam tesadüflerle dolu sevgilim. Seninle aynı bölgelere o denli girip, çıksak da doğru süre erişince tanışmamız şeklinde. Başlangıçlar Burgaz kadar heyecanlı sevgilim. Bir akşam yemeği hevesi ile giderken, adada mahsur kalmak şeklinde. Dileklerin o denli masum ki sevgilim. Antep’te kardan mahsur kalıp, senin buna gülümseyip, sevindiğin o güzel suratın şeklinde. Gözlerine bakmak sevgilim, işte o sanki anda yitmek şeklinde. Seni seviyorum kalbim, iyi ki doğdun.
Her fırsatta ilişkisinin oldukca güzel gittiğini vurgulayan İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz ay yaz sezonunu sevgilisi Yolaç Özcan ile İzmir’in popüler dinlence bölgesi Çeşme’de açmıştı. Meşhur çift, Dalyan’da bir beach’te deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkarırken objektiflere takılmıştı.
 Denizin için birbirlerine sarılarak etrafa aldırış etmeden öpüşen meşhur çift, kare kare objektiflere takılmıştı. Denizden çıkmadan ilkin mayosunu halleden Helvacıoğlu, Özcan ile birlikte duş aldıktan sonrasında el ele tutuşarak şezlonglarına geçmişti. 

Son Dakika Haberler