Kasımpaşa’da Sami Uğurlu ile yollar ayrıldı

Spor Toto Süper Lig ‘in ilk haftasında Başakşehir’e 4-0, ikinci haftada ise Fenerbahçe ‘ye 6-0 yenilen Kasımpaşa’da satmaca teknik direktör Sami Uğurlu’ya kesildi. İstanbul ekibi, 44 yaşındaki teknik insanla yolları ayırdı. 
Fenerbahçe’den Kasımpaşa’ya 6 gol
Kasımpaşa Kulübü, Teknik Direktör Sami Uğurlu’nun istifasını kabul etti. Uğurlu, dün akşam Fenerbahçe’nin Kasımpaşa’yı 6-0 yenik etmiş olduğu maçın peşinden istifasını sunmuştu. Sami Uğurlu kimdir?
27 Nisan 1978 İzmir doğumlu Sami Uğurlu, antrenörlük deneyimine İzmir temsilcisi Altınordu’da başladı. Hüseyin Eroğlu’nun yardımcılığını icra eden Uğurlu, 2019’da kulüpten ayrıldı ve Eskişehir’in yolunu tuttu. Eskişehirspor’da iki ayrı dönemde Fuat Çapa ve Coşkun Demirbakan’ın yardımcılıklarını icra eden Uğurlu, burada 17 maça çıktıktan sonrasında görevinden ayrıldı.
2020’de İzmir’e dönen 43 yaşındaki alıştırmacı, burda Yalçın Koşukavak’ın 12, Ali Tandoğan’ın ise beş maçta yardımcılığını yapmış oldu. Hemen sonra Ankaragücü’nde Fuat Çapa ve Mustafa Gürsel’in yardımcılığını icra eden Uğurlu, Kasımpaşa’ya geçti ve Hakan Kutlu’nun ekibinde sekiz maçta vazife yapmış oldu. 20 Aralık 2021’de Hakan Kutlu’nun görevden alınmasının peşinden takımın başına geçici alıştırmacı olarak geçen Uğurlu, ondan sonra İstanbul ekibini çalıştırdı.
(Fanatik)

Son Dakika Haberler