Son Dakika – Hava Durumu (21-08-2022)

HAVA SICAKLIĞI: Mühim bir değişim beklenmiyor. Çoğu zaman mevsim normalleri civarında, Marmara’nın batısı ve Kıyı Ege ile ülkemizin doğu kesimlerinde mevsim normalleri üstünde seyredeceği tahmin ediliyor.
RÜZGAR: Çoğu zaman kuzeyli, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafifçe, ara sıra orta kuvvette esmesi planlanıyor.
UYARILARGüncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.
BÖLGELERİMİZDE HAVAMARMARAParçalı ve azca bulutlu, Kırklareli kıyılarının yer yer sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
EDİRNE °C, 36°CAz bulutlu
İSTANBUL °C, 30°CParçalı bulutlu
KIRKLARELİ °C, 34°CParçalı bulutlu, kıyıları oldukca bulutlu ve sağanak yağışlı
KOCAELİ °C, 37°CParçalı bulutlu
EGEAz bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
AFYONKARAHİSAR 17°C, 32°CAz bulutlu ve açık
DENİZLİ 23°C, 38°CAz bulutlu ve açık
İZMİR 25°C, 36°CAz bulutlu ve açık
MANİSA 25°C, 39°CAz bulutlu ve açık
AKDENİZAz bulutlu ve açık, bölgenin iç ve doğu kesimleri parçalı bulutlu, Toroslar Mevkii ile Adana, Osmaniye ve Hatay kıyılarının mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
ADANA °C, 36°CParçalı bulutlu, öğleden sonrasında mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ANTALYA °C, 32°CParçalı bulutlu, öğleden sonrasında iç ve yüksek kesimleri mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
HATAY °C, 32°CParçalı bulutlu, kıyıları mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ISPARTA °C, 34°CAz bulutlu ve açık
İÇ ANADOLUParçalı bulutlu, zaman içinde cenup ve doğusu yer yer oldukca bulutlu, öğleden sonrasında Konya ve Sivas çevreleri ile Kayseri’nin doğusunun mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
ANKARA °C, 33°CParçalı bulutlu
ÇANKIRI °C, 35°CParçalı bulutlu
ESKİŞEHİR °C, 33°CParçalı bulutlu
KONYA °C, 34°CParçalı bulutlu, zaman içinde oldukca bulutlu, öğleden sonrasında mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
BATI KARADENİZParçalı bulutlu, öğleden sonrasında Bolu, Karabük ve Kastamonu çevrelerinin mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
BOLU °C, 30°CParçalı zaman içinde oldukca bulutlu, öğleden sonrasında mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
DÜZCE °C, 35°CParçalı bulutlu
KASTAMONU °C, 32°CParçalı zaman içinde oldukca bulutlu, öğleden sonrasında mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
SİNOP °C, 30°CParçalı bulutlu
ORTA ve DOĞU KARADENİZParçalı yer yer oldukca bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu ve Samsun’un iç kesimlerinin mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
AMASYA °C, 34°CParçalı bulutlu
ARTVİN °C, 33°CParçalı ve oldukca bulutlu, şimal ilçeleri mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ÇORUM °C, 32°CParçalı bulutlu
SAMSUN °C, 31°CParçalı ve oldukca bulutlu, iç kesimleri mahalli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
DOĞU ANADOLUParçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
ERZURUM °C, 32°CParçalı bulutlu
KARS °C, 30°CParçalı bulutlu
MALATYA °C, 36°CParçalı bulutlu
VAN °C, 29°CParçalı bulutlu
GÜNEYDOĞU ANADOLUAz bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
DİYARBAKIR °C, 38°CAz bulutlu ve açık
GAZİANTEP °C, 39°CAz bulutlu ve açık
SİİRT °C, 40°CAz bulutlu ve açık
ŞANLIURFA °C, 37°CAz bulutlu ve açık
DENİZLERDE HAVAFırtına beklenmiyor.
KARADENİZHava Durumu: Parçalı ve oldukca bulutlu, mahalli gök gürültülü sağanak yağışlı; Rüzgar: Batı Karadeniz’de doğu ve kuzeydoğudan 3 ila 5, öğle saatlerinden sonrasında yer yer 4 ila 6; Doğu Karadeniz’de doğu ve kuzeydoğudan, doğusu kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde; Dalga: 0,5 ila 1,5m, batısında 1,5 ila 2,5m; Görüş: İyi, yağış anında orta.
MARMARAHava Durumu: Parçalı bulutlu; Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 4 ila 6 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m; Görüş: İyi.
EGEHava Durumu: Azca bulutlu ve açık; Rüzgar: Şimal Ege’de şimal ve kuzeydoğudan 4 ila 6; Cenup Ege’de batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m, kuzeyinde 1,5 ila 2,5 m; Görüş: İyi.
AKDENİZHava Durumu: Parçalı bulutlu, Doğu Akdeniz’in doğusu mahalli gök gürültülü sağanak yağışlı; Rüzgar: Batı Akdeniz’de cenup ve güneydoğudan 2 ila 4; Doğu Akdeniz’de batı ve güneybatıdan 3 ila 5, İskenderun Körfezi’nde öğle saatlerinden itibaren 4 ila 6 kuvvetinde; Dalga: 0,5 ila 1,5m; doğusunda 1,0 ila 2,0 m, İskenderun Körfezi’nde 1,5 ila 2,5m; Görüş: İyi, yağış anında orta.
VAN GÖLÜHava Durumu: Azca bulutlu ve açık; Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan, öğle saatlerinde batı ve güneybatıdan 3 ila 5, yer yer 6 kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,75 m; Görüş: İyi.

Son Dakika Haberler