Witcher 3 ekibi yeni oyun üstünde çalışıyor

02.08.2022 10:01 Haber Deposu: Donanım Günlüğü Bu hafta, Dark Passenger kurucu ortakları Jakub Ben ve Marcin Michalski, stüdyolarının kurulduğunu duyurdular ve PC Gamer tarafınca tespit edilen bir takım tweet’te beceri çağrısı yaptılar. Ben ve Michalski, The Witcher 3’te çalışan sanat ekibinin bir parçasıydı ve sonrasında Cyberpunk 2077’de sözleşmeli işler hayata geçirmeye devam etti.
Dark Passenger’ın ilk oyununun hemen hemen bir adı yok sadece stüdyonun internet sayfasında projeyle ilgili bazı detaylar içeriyor. Ben ve Michalski, hem rekabetçi hem de işbirlikçi oyun yardımı ile çevrimiçi fazlaca oyunculu bir oyun oluşturmak istediklerini söylüyorlar ve Titanfall ve Absolver şeklinde oyunlardan öğeler ödünç alacak şeklinde görünen bir içerikten bahsediyorlar. Stüdyo “Hareket sistemimiz, oyuncuların öteki oyuncular tarafınca atılan oklar üstünde koşmak, shuko pençeleri kullanarak dikey yüzeylerde süratli tırmanmak yada engellerin üstünden atlamak için bir direk şeklinde yari mızrak kullanmak şeklinde inanılmaz [beceriler] gerçekleştirmelerine izin verecek. “dedi. “Yakın mesafeli çatışmalara girmek, taktikler kadar el becerisi ve ekip dostlarıyla yakın ortaklaşa iş gerektirecektir.”
PC Gamer’ın da belirttiği şeklinde, Dark Passenger’ın kariyer sayfası, CDPR’nin bazı eleştirilerine atıfta bulunuyor. “Hoşgörü, destek ve anlayışa dayalı, önyargısız bir ortam yaratıyoruz.
Bireysel gereksinimleri, grubun beklentileri kadar ciddiye alıyoruz” deniyor. “Tüm olanakları, hususi tıbbi bakımı ve ücretli fazla mesaiyi sağlıyoruz. İş-yaşam dengesine ehemmiyet vererek esnek emek verme saatleri ve tatiller sunuyoruz.” Stüdyonun ilk oyununu ne süre oynamayı bekleyebileceğinize ulaşınca, Dark Passenger hemen hemen bir çıkış zamanı paylaşmadı.

Son Dakika Haberler